O projektu

V roce 1994 mi čokoláda vstoupila do života jinak, než jen z pohledu milovníka této dobroty. Stala se mým životním stylem a pro mé přátelé i synonymem mého jména.

Začala jsem se o ní zajímat jako o potravinu, ne pouze pochutinu, a obhajovat ji před všemi, pro které je jen sladkou odměnou, zakázaným hříchem, či černým svědomím. Pod dohledem zkušeného someliéra jsem ji zasnoubila s kvalitním vínem a představuji toto spojení světu na řízených degustacích čokolády a vína. Pro ty, které toto spojení nadchlo tak jako mě a chtěli by ho předat dál, jsme vytvořili také dárková balení vybraných zasnoubených párů.

Často jsem během prezentací slýchávala, že není snadné koupit v obchodě kvalitní čokoládu. Potěšilo mě, že se začíná trend obracet a místo kvantity, už raději kupujeme kvalitu. Přeci jen si spíše dopřeji kousek něčeho dobrého a kvalitního. Nicméně mě toto přivedlo na nápad nabídnout možnost obdarovat své blízké, známé nebo prostě jen dobré lidi dobrou čokoládou, připojit k ní milý vzkaz a to všechno jim prostě jen tak poslat domů nebo do práce.

A výsledek je tady…přímo před Vámi. Budu ráda, když mi napíšete své postřehy, připomínky atd. Vždycky je co zlepšovat.

Vítejte tedy v našem virtuálním obchodě, pozorně si prohlédněte naši výkladní skříň a račte vstoupit dál…vyberte sladký dárek, připojte milý vzkaz a zbytek už nechte na nás.

S přáním sladkých dní

Kateřina


« zpět na výběr čokolády